InHand – ISE5008D-S-8GT-24

– מתג תעשייתי לא מנוהל,  8 פורטים 10/100/1000 (RJ45)

– Throughput (packet per second) – 11.9Mpps & 64bytes

– Backplane bandwidth – 16Gbps

– Data package buffer – 1000Kbit

– עמידה בתקני רעידות וזעזועים (Anty shock, Drop, Vibration)

– מתח כניסה: 12-48Vdc

– טמפ' עבודה: עד 85c


דגם ISE5009D-S-GM3-8GT-SC/FC-24

– 8 פורטים 10/100/1000 (RJ45) + 1 פורט אופטי SC/FC, Multimode תומך עד 2 ק"מ


דגם ISE5010D-S-2GM3-8GT-SC/FC-24

– 8 פורטים 10/100/1000 (RJ45) + 2 פורט אופטי SC/FC, Multimode תומך עד 2 ק"מ


 – מחיר צרכן – לקבלת הצעת מחיר נא ליצור קשר