InHand – ISE2008D-8T-24

ISE2008D

– מתג תעשייתי לא מנוהל,  8 פורטים 10/100 (RJ45)

– Throughput (packet per second) – 1.19Mpps & 64bytes

– Backplane bandwidth – 1.6Gbps

– Data package buffer – 1000Kbit

– מתח כניסה: 12-48Vdc

– טמפ' עבודה: עד 85c


דגם ISE2008D-7T-M3-SC/ST/FC-24

– 7 פורטים 10/100 (RJ45) ו- 1 פורט אופטי Multimode ,SC/ST/FC תומך עד 2 ק"מ


דגם ISE2008D-6T-2M3-SC/ST/FC-24

– 6 פורטים 10/100 (RJ45) ו- 2 פורט אופטי Multimode ,SC/ST/FC תומך עד 2 ק"מ


דגם ISE2008D-5T-3M3-SC/ST/FC-24

– 5 פורטים 10/100 (RJ45) ו- 3 פורט אופטי Multimode ,SC/ST/FC תומך עד 2 ק"מ


דגם ISE2008D-4T-4M3-SC/ST/FC-24

– 4 פורטים 10/100 (RJ45) ו- 4 פורט אופטי Multimode ,SC/ST/FC תומך עד 2 ק"מ


– פורטים אופטיים מוצעים גם במוד Single mode dual fiber או במוד Single mode single fiber שתומכים                       20-120 ק"מ


 – מחיר צרכן – לקבלת הצעת מחיר נא ליצור קשר